Zico kusi rodaka


Legenda brazylijskiego futbolu, a obecnie szkoleniowiec Fenerbahce Stambuł – Zico po raz kolejny podkreślił w wywiadzie, że bardzo chętnie widziałby w kadrze swojego zespołu Adriano, który od dłuższego czasu ma problemy z wywalczeniem stałego miejsca w składzie Interu Mediolan.


Udostępnij na Udostępnij na

Zico od dłuższego czasu zapowiada, że Adriano jest jednym z jego najważniejszych celów transferowych. Brazylijski szkoleniowiec był bardzo blisko pozyskania swojego rodaka w letnim oknie transferowym, jednak ostatecznie Adriano zdecydował się pozostać w drużynie Interu Mediolan.

„Muszę przyznać, że bez wahania sprowadziłbym do Stambułu Zlatana Ibrahimovicia i Kakę, jednak zaraz po nich starałbym się o transfer Adriano. Myślę, że byłby to dla niego dobry krok. U nas mógłby wrócić do wielkiej dyspozycji i odbudować swój ogromny potencjał. Zdaję sobie sprawę, że Brazylijczyk postępował nieprofesjonalnie, lecz widać, że już to zrozumiał. Bez ogródek przyznam, iż chciałbym go mieć w swoim zespole.” – powiedział Zico w wywiadzie dla tureckich mediów.

Już jutro Inter Mediolan zagra na San Siro z Fenerbahce Stambuł w ramach 5. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Wydaje się jednak, że Zico nie będzie mógł obejrzeć w akcji Adriano, który najprawdopodobniej wtorkowy pojedynek będzie obserwował z perspektywy ławki rezerwowych.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze