Zarząd chce Wengera, kibice – Capello


7 kwietnia 2010 Zarząd chce Wengera, kibice – Capello

Początek rundy rewanżowej zaowocował zmianą szkoleniowca w ekipie z Turynu. Nowy trener – Zaccheroni – niestety prochu nie wymyślił, wyników nie poprawił. Kibice oraz zarząd są poddenerwowani. Pierwsze głowy już poleciały.


Udostępnij na Udostępnij na

Kibice Juventusu pragną powrotu włoskiego szkoleniowca
Kibice Juventusu pragną powrotu włoskiego szkoleniowca (fot. tuttoilcalcio.net)

Włodarze „Juve” bardzo chętnie u steru swojego klubu zobaczyliby Arsene Wengera. Odejście francuskiego szkoleniowa z Arsenalu jest mało prawdopodobne. Wiadomo, że Francuz to wybitny znawca swojego rzemiosła. Ten sezon jest jednym z lepszych w wykonaniu jego „Kanonierów”. Do końca pozostają oni w walce o mistrzostwo Anglii.

Doniesieniami zainteresowali się kibice „Starej Damy”. Sympatycy wypowiedzieli się na łamach włoskich gazet. Przedstawiciel fanklubu Juventusu powiedział, że bardzo chętnie chciałby zobaczyć Fabio Capello. Jak wiadomo, włoski trener poprowadzi reprezentację Anglii w RPA. Co potem? Nie wiadomo. Kibice pragną lepszych wyników swojej drużyny. Od momentu afery calciopoli i degradacji do Serie B Juventus spisuje się poniżej oczekiwań. Ostatnim trenerem z dobrym rezultatami w Europie i na krajowym podwórku był właśnie Fabio Capello. Nic dziwnego, że kibice pragną powrotu tego człowieka, a co za tym idzie, powrotu wielkiej piłki do Turynu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze