9 czerwca 2011 firma Adidas oficjalnie zaprezentowała nowe modele koszulek, w których Chelsea Londyn występować będzie w spotkaniach wyjazdowych w sezonie 2011/2012.

Turkusowe kwadraty na czarnym tle tworzą niezwykle oryginalny wzór. Również spodenki zawierają turkusowe elementy oraz słynne trzy paski Adidas w kolorze białym. Getry wykonane są w nowoczesnej technologii dopasowanej anatomicznie do kształtu piszczeli oraz do ochraniaczy piłkarskich.
Gracze Chelsea po raz pierwszy nałożą nowe koszulki 27 lipca, w pierwszym meczu turnieju Barclays Asia Trophy przeciwko mistrzom Hong Kongu, drużynie Kitchee.
Technologia nowych koszulek Chelsea FC
Modele na sezon 2011/2012 bazują na technologii Adidas Techfit™, która udowodniła swoją istotną rolę w zwiększaniu wydajności graczy.
TechFit™ – w stroju meczowym wykorzystano nowoczesną technologię TechFit™ wspomagającą szybkość, dającą większe możliwości wytrzymałościowe i podnoszące świadomość zawodników. Spowodowane jest to poprzez krój stabilizujący i skupiający energię mięśniową, generując maksymalne przyspieszenie i zwiększając potencjał siły piłkarzy.
Climacool™ – Koszulka korzysta również z technologii Adidas ClimaCool™ stanowiącej połączenie materiałów kontrolujących przepływ ciepła i wilgoci. W kluczowych dla nagrzewającej się skóry miejscach zastosowano tkaninę 3D fabrics, która umożliwia niezbędną wentylację i zapewnia optymalny przepływ powietrza.
Te stroje są zajefajne!Te kwadraciki idealnie
dopasowane do czarnych koszulek to cudo!
koszulki zaczepiste musze sie takie kupic
zajefajne te nowe stroje
no też mi sie w miare podobają a na pewno są
lepsze niż te Barcelony.
Te stroje są po prostu piękne ! I na pewno lepsze
niż Milanu lub Barcelony