Wróci do Włoch?


Włoska prasa poinformowała, że już w najbliższym oknie transferowym napastnik Manchesteru City – Rolando Bianchi może powrócić do Serie A. Włoski napastnik znalazł się w kręgu zainteresowania włodarzy FC Torino.


Udostępnij na Udostępnij na

24-letni napastnik w lipcu br. zdecydował się opuścić włoskie boiska i postanowił przenieść się z Regginy Calcio do angielskiego Manchesteru City. Rolando Bianchi, który był objawieniem Serie A w sezonie 2006/2007, nie zachwyca formą w barwach „Citizens” i coraz częściej europejska prasa spekuluje na temat jego powrotu na Półwysep Apeniński. 

Szkoleniowiec Manchesteru City – Sven Goran Eriksson publicznie zapowiedział, że chciałby, aby Bianchi pozostał w jego zespole. 

Dzisiejsza „Tuttosport” poinformowała opinię publiczną, że FC Torino jest poważnie zainteresowane 24-letnim napastnikiem. Nieoficjalnie wiadomo, że włodarze „Toro” są w stanie zapłacić za byłego zawodnika Regginy ponad piętnaście milionów euro.

W obecnym sezonie Bianchi rozegrał w barwach Manchesteru City zaledwie siedem meczów i strzelił dotychczas tylko jedną bramkę.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze