Wisła zachowuje szanse na grupę mistrzowską! Znakomita passa Wdowczyka!


3 kwietnia 2016 Wisła zachowuje szanse na grupę mistrzowską! Znakomita passa Wdowczyka!

Wisła Kraków nie rezygnuje z walki o grupę mistrzowską. Krakowianie wykonali w tym celu kolejny krok. W niedzielne popołudnie pokonali Ruch Chorzów po emocjonującym meczu 3:2. Bramki dla Ruchu zdobyli Mariusz Stępiński i Michał Koj, z kolei dla krakowian trafiali Arkadiusz Głowacki, Zdenek Ondrasek i Rafał Wolski, który odżył po powrocie do ekstraklasy.


Udostępnij na Udostępnij na

Zwycięstwo oznacza, że przed ostatnią kolejką krakowianie będą mieli szansę powalczyć o grupę mistrzowską, a chorzowianie cały czas będą musieli drżeć o to, aby w tej strefie tabeli się znaleźć (Wisła ma 35 punktów i zajmuje dziewiąte miejsce, Ruch jest siódmy z dorobkiem 38 oczek).

Wiktoria z Ruchem jest także kolejnym zwycięstwem Dariusza Wdowczyka w roli trenera mistrzów Polski sprzed pięciu lat. Były szkoleniowiec m.in. Legii i Polonii na razie jest bezbłędny, dlatego że poprowadził małopolski klub w trzech meczach i wszystkie wygrał. Bardzo duży udział w tym sukcesie miał Rafał Wolski. Były zawodnik stołecznej Legii, jak to się rzekło, odżył po powrocie do Polski. Strzelił w ostatnich trzech meczach trzy bramki.

https://twitter.com/Polish_Futbol/status/716676647945113600

 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze