Wielki ruch w Birmingham


Dla „Lwów Albionu” mistrzostwa skończyły się już dwa tygodnie temu. Teraz wszyscy w mniejszym lub większym spokoju mogą skupić się na przygotowaniach do rodzimych rozgrywek.


Udostępnij na Udostępnij na

Na tym polu  bardzo aktywnie działa ekipa z Birmingham. Drużyna pod batutą Martina O’Neila przygotowuje się do sprowadzenia kilku świetnych znawców swojego fachu. Na Villa Park miałyby się pojawić takie nazwiska, jak McGeady, Keane oraz Ireland.

Ten pierwszy miałby przyjść w zamian za Emile’a Heskeya, który z chęcią przeniósłby się nieco bardziej na północ, do szkockiego Celtiku. Oczywiście Anglicy dorzuciliby troszkę gotówki do tej transakcji. Boss Aston Villi jest pewny transferu Robbiego Keane’a, który po powrocie z wypożyczenia miałby odejść z londyńskiego Tottenhamu. Pieniądze na Irlandczyka znalazłby się po tym, jak do strasznie rozrzutnego Manchesteru City odejdzie skrzydłowy „The Villans” – James Milner. Kwota tego transferu może być ogromna. Ostanie słowo krezusów z Manchesteru wynosi 24 miliony angielskiej waluty.

Wisienką na torcie miałaby być osoba Stephena Irelanda. Pomocnik zostałby częścią zapłaty za skrzydłowego Milnera. Jeżeli jakiś z zawodników drugiej linii  zawita do Birmingham, bardzo możliwe jest, że z zespołem pożegna się Steven Sidwell, który prawdopodobnie zasili stołeczne Fulham za trzy miliony funtów.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze