„Wieczny” Panucci


Agent doświadczonego defensora AS Romy - Christiana Panucciego powiedział w wywiadzie dla włoskiej prasy, że jego klient zamierza kontynuować piłkarską karierę przynajmniej do czterdziestego roku życia.


Udostępnij na Udostępnij na

Christian Panucci w kwietniu skończy 35 lat. Niezwykle doświadczony defensor od dawna imponuje formą, a także, przygotowaniem fizycznym do każdego sezonu włoskiej ekstraklasy. Nic dziwnego, że były reprezentant Włoch zamierza grać w piłkę przynajmniej do „czterdziestki”.

„Panucci gra na bardzo wysokim poziomie. Posiada niezwykle umiejętności i ogromne doświadczenie. W AS Romie jego pozycja jest bardzo wysoka, tak więc z przedłużeniem kontraktu z włoskim klubem nie powinno być problemem. Zastanowimy się nad tym zrobić w najbliższej przyszłości. Na razie nie mamy w planach żadnych negocjacji.” – powiedział dziś agent piłkarza, Oscar Damiani.

„Jestem przekonany, że Christian będzie profesjonalnym zawodnikiem tak długo, jak choćby Maldini, czy Costacurta. Panucci jest po prostu ewenementem na ogromną skalę i swoistym zjawiskiem.” – zakończył Damiani.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze