Wenger w Arsenalu na całe życie


Dyrektor wykonawczy Arsenalu Londyn oświadczył, że Arsene Wenger może pracować w klubie tak długo, jak tylko zechce, nawet do końca życia.


Udostępnij na Udostępnij na

Ivan Gazidis w rozmowie z dziennikarzem „The People” powiedział: – Chciałbym, by Arsene pozostał w Arsenalu tak długo, jak tylko będzie miał motywację do pracy, a ta jak na razie nie słabnie.

Nie szczędził także komplementów menadżerskiej wizji budowania drużyny przez Wengera: -On wierzy w swój projekt. Zbudował świetny zespół złożony z młodych piłkarzy z wielkim charakterem i sporymi umiejętnościami. Arsene jest jednym z najlepszych trenerów na świecie.

– Nie jestem w stanie wyobrazić sobie sytuacji, kiedy odchodziłby z Arsenalu. Ciężko przyjąć mi do wiadomości, że on mógłby nie być menadżerem naszego zespołu. Jego tożsamość oraz tożsamość klubu są ze sobą powiązane. – dodał.

Arsene Wenger jest menadżerem Arsenalu od 1996 roku. Aktualny kontrakt Francuza z londyńskim zespołem wygasa za dwa lata, ale zarówno zarząd, jak i kibice mają nadzieję, że Arsene zostanie w Anglii i będzie nadal kierował ich ukochanym klubem.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze