Vucinić po meczu z Genoą

17 września 2012 Vucinić po meczu z Genoą

Po wygranym meczu z Genoą kilka słów powiedział napastnik Juventusu, Mirko Vucinić. Czarnogórzec jest zadowolony ze swojej drużyny, ponieważ według niego „Juve” tworzy zgrany zespół.

Mirko Vucinić, Juventus Turyn
Mirko Vucinić, Juventus Turyn (fot. Tuttosport.com)

Mecz Juventusu z Genoą zakończył się wynikiem 3:1 dla „Starej Damy”, jednak pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała takiego rezultatu, ponieważ grę prowadzili gospodarze. Po przerwie Juventus w końcu zaczął grać jak mistrz Włoch. – Wszyscy się zmieniliśmy. Na obraz gry miała wpływ cała odmieniona drużyna, nie tylko ci, którzy weszli z ławki rezerwowych. Wystarczy, że nie biega jeden z nas, i już nie gra cała drużyna. Wszyscy poradziliśmy sobie bardzo dobrze, podchodząc do tematu jak na wielką ekipę przystało – powiedział po meczu Vucinić.

Vucinić zauważa również, że Juventus nie ma typowego lidera. Według reprezentanta Czarnogóry „Bianconeri” tworzą zgrany kolektyw. – Nasza drużyna nie ma typowego lidera. Wszyscy razem tworzymy świetną, zgraną grupę. Jeśli by tak nie było, przetoczylibyśmy się przez drugą połowę tak jak przez pierwszą. Najważniejsze jest zwycięstwo, bo tylko tak można pokazać świetność tego zespołu – dodał.