Villa pod wrażeniem gry Ibrahimovica


15 kwietnia 2009 Villa pod wrażeniem gry Ibrahimovica

Napastnik Valencii CF stwierdził, że gra u boku szwedzkiego napastnika byłaby dla niego fantastycznym doświadczeniem. Jest to reakcja piłkarza na zainteresowanie jego osobą przez klub ze stolicy Lombardii.


Udostępnij na Udostępnij na

David Villa wciąż nie zdecydował w jakim zespole będzie kontynuował swoją piłkarską karierę po zakończeniu obecnego sezonu. 27-letni napastnik nie wyklucza przeprowadzki do Interu Mediolan, który nosi się z zamiarem sprowadzenia Hiszpana latem na San Siro.

David Villa ma się z czego cieszyć
David Villa ma się z czego cieszyć (fot. football.co.uk)

Gwiazdor Valencii nie omieszkał wyrazić również podziwu względem umiejętności, jakie w ekipie prowadzonej przez Jose Mourinho prezentuje Zlatan Ibrahimovic. – Występy w jednym zespole obok Zlatana byłyby dla mnie wyjątkowym przeżyciem. Wysoka jakość jego gry oraz wspaniałe wyszkolenie techniczne pozwoliłoby nam wspólnie stworzyć groźny duet napastników. – powiedział.

Najlepszy strzelec „Nietoperzy” przyznaje jednak, że sytuacja z jego ewentualnym transferem jest skomplikowana. – Valencia ustaliła za mnie cenę w wysokości 60 milionów euro, ale nie wiem, czy znajdzie się klub gotowy zapłacić za mnie taką kwotę – wyjaśnił.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze