VII zlot kibiców Juventusu – Sulejów 2009: Musisz tam być!


Sulejów, województwo łódzkie. Na co dzień spokojne i stonowane miasteczko, będzie w dniach 10-14 lipca polską stolicą Juventusu. W ośrodku sportu i rekreacji "Victoria", polski fan club Bianconerich, JuvePoland Club, organizuje VII zlot kibiców "Starej Damy".


Udostępnij na Udostępnij na

Turniej piłki nożnej, konkursy wiedzy o klubie, zawody sprawnościowe czy turniej paintballa – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na sympatyków Juventusu podczas tegorocznego zlotu. – Mamy nadzieję, że będzie to największy ze wszystkich dotychczasowych zlotów. W zeszłym roku, w Rynii, zjawiło się około 60 osób. Podczas tegorocznego zlotu spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania. Jesteśmy otwarci na kibiców i na każdą ich ilość. – zapewnił Przemysław Krzykawiak, skarbnik JuvePoland Club.

Turniej Miast podczas zlotu w Rynii

Ośrodek znajduje przy rzece Pilicy, na terenie leśnym. Od Piotrkowa Trybunalskiego oddalony jest o 15 kilometrów, od centrum Sulejowa o około dwa kilometry. – Postawiliśmy na ciszę i spokój. – opowiada członek zarządu Piotr Podsiadły. Tuż obok ośrodka znajdują się boiska do gry w piłkę nożna, do dyspozycji będzie także hala sportowa. – Jak co roku zorganizujemy Turniej Miast. Na pewno będzie także ognisko i sporo konkursów. Nowością jest turniej paintballa, który odbędzie się po raz pierwszy. Na kibiców, którzy wezmą udział w przygotowanych przez organizatorów konkursach i zawodach, czekają atrakcyjne nagrody związane z włoskim klubem.

A po zmaganiach na boisku, starcie przy stole

Zlot odbędzie się w dniach 10-14 lipca. Po raz czwarty potrwa aż pięć dni, po raz czwarty też zorganizowany będzie pod egidą JuvePoland Club. – Pierwszy zlot, w 2003 roku, trwał trzy dni. Udział wzięło w nim około 15 osób. Z roku na rok uczestników przybywało. Zloty z prawdziwego zdarzenia zaczęły się po 2006 roku, kiedy powstał nasz fan club. Od tamtej pory możemy się pochwalić wręcz wzorową organizacją. Chyba nikt, kto zdecydował się na przyjazd, nie żałował jeszcze swojej decyzji. – przekonuje Łukasz Kromolicki, prezes JPC i jednocześnie uczestnik wszystkich dotychczasowych zlotów.

Jeśli jesteś kibicem klubu ze stolicy Piemontu, a swoją pasją i zainteresowaniami chcesz się dzielić z innymi, zapisz się już dziś. Wszelkich informacji na temat zlotu możesz zaczerpnąć na oficjalnej stronie fan clubu, pod adresem www.club.juvepoland.com Pokaż swoje przywiązanie do klubowych barw i dziel się pasją z innymi sympatykami „Starej Damy” podczas VII zlotu kibiców w Sulejowie!

Autor: DeeJay

Patronem medialnym zlotu jest serwis iGol.pl

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze