Urban: Jesteśmy faworytem


2 października 2013 Urban: Jesteśmy faworytem

W najbliższy czwartek Legia Warszawa zmierzy się z Apollonem w ramach rundy grupowej Ligi Europy. „Na papierze Apollon wygląda za najgorszy zespół w grupie” – mówił na przedmeczowej konferencji prasowej trener „Wojskowych”, Jan Urban.


Udostępnij na Udostępnij na

Szkoleniowiec Legii nie ukrywał, że dużą stratą dla całego widowiska będzie brak kibiców: – Szkoda zamkniętych trybun. Nie wiem, co powiedzieć. To będzie jak sparing. Wszystko będzie słychać.

Jan Urban
Jan Urban (fot. Grzegorz Rutkowski / iGol.pl)

Jan Urban zaznaczał, że jego drużyna spisuje się ostatnio bardzo dobrze i ma nadzieję, iż w meczu z Apollonem również nie zawiedzie. Legia zmaga się obecnie z dużymi problemami kadrowymi. Urazy leczą: Dusan Kuciak, Dossa Junior, Jakub Kosecki i Marek Saganowski. Trener „Wojskowych” nie martwi się jednak nieobecnościami w zespole. Według niego największą stratą dla Legii będzie brak dopingu: – Ten fakt przemawia na korzyść Apollonu, który nie spotka się z presją naszych kibiców.

Chociaż rywal z Cypru jest uznawany za najsłabszego w grupie Legii, to Jan Urban zaznaczył, że w tej fazie rozgrywek nie ma już słabeuszy. Szkoleniowiec przypominał, że Apollon wyeliminował czwartą drużynę ligi francuskiej i nie wolno go lekceważyć.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze