Traore: Jesteśmy w stanie wygrać


4 marca 2010 Traore: Jesteśmy w stanie wygrać

Napastnik Zagłębia Lubin, Mouhamadou Traore, stwierdził, że w najbliższym ligowym spotkaniu, w którym lubińskie Zagłębie podejmie Ruch Chorzów, drużyna prowadzona przez Marka Bajora ma szansę na zwycięstwo.


Udostępnij na Udostępnij na

Mouhamadou Traore jest bardzo mocnym punktem w drużynie Zagłębia
Mouhamadou Traore jest bardzo mocnym punktem w drużynie Zagłębia (fot. Paweł Junory / iGol.pl)

Czarnoskóry zawodnik przyznał, iż wierzy w zwycięstwo w meczu, w którym jego drużyna podejmie na wyjeździe chorzowski Ruch. Senegalczyk podkreśla również, że klasa, którą prezentuje Ruch, jest na pewno warta respektu, niemniej zmotywowani gracze lubińskiej drużyny wierzą w swoje możliwości w spotkaniu na trudnym terenie.

– Doceniam klasę prezentowaną przez Ruch i uważam, że nieprzypadkowo znajduje się na tym miejscu w tabeli, na którym jest obecnie i ma tyle punktów. Uważam jednak, że w Chorzowie stać nas na zwycięstwo. Uważam ponadto, że jest to dla nas szansa nie tylko na zgarnięcie trzech punktów, ale także na to, abyśmy dzięki ewentualnemu zwycięstwu znacząco podbudowali się mentalnie, co miałoby niebagatelne znaczenie w kolejnych pojedynkach. W spotkaniu z Piastem pewne jest jedno – straciliśmy dwa punkty. Dywagowanie, dlaczego tak się stało, nie ma już sensu, trzeba patrzeć w przyszłość i nie powielać błędów, jakie popełniliśmy w niedzielę. Uważam, że nie zagraliśmy złego spotkania, że idziemy w dobrym kierunku. Choć powtórzę, żeby była jasność – straciliśmy dwa punkty. Musimy być dobrej myśli, naprawdę stać nas na to, żeby sięgnąć po trzy punkty w Chorzowie – powiedział Traore.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze