Transferowe plany Milanu


Ledwie zamknięte zostało letnie okno transferowe, a szefowie Milanu już planują kolejne zakupy piłkarzy. Zimą na San Siro mogą trafić Rafinha, Gareth Bale i David Beckham.


Udostępnij na Udostępnij na

Jak informuje „Il Corriere Dello Sport”, szkoleniowiec „Rossonerich”, Leonardo, poszukuje następcy Paolo Maldiniego. Brazylijski trener jest niezadowolony z gry Marka Jankulovskiego i chciałby się go pozbyć już tej zimy. Czech miałby zostać sprzedany do Tottenhamu Londyn, a w odwrotną stronę przeniósłby się Gareth Bale. Walijczyk jest obecnie wyceniany na dziewięć milionów euro.

Leonardo z chęcią pozyskałby również swojego rodaka, Rafinhę, występującego na pozycji prawego obrońcy. Latem Milan nie dogadał się z obecnym pracodawcą Brazylijczyka, Schalke 04 Gelsenkirchen. Szefowie niemieckiego klubu zażądali za swojego podstawowego zawodnika 11 milionów euro.

Według włoskich mediów bliski powrotu na San Siro jest również David Beckham. Anglik występował w Milanie od stycznia do czerwca tego roku na zasadzie wypożyczenia z Los Angeles Galaxy. Doświadczony piłkarz nie czuje się jednak dobrze w Stanach Zjednoczonych i chciałby ponownie grać w Europie.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze