Totti: Burdisso to świetny obrońca


Wreszcie skończyły się problemy Nicolasa Burdisso ze znalezieniem klubu. Jego nowym pracodawcą została AS Roma. Z takiego rozwoju sytuacji swojej radości nie ukrywa kapitan rzymian, Francesco Totti.


Udostępnij na Udostępnij na


Mistrz świata przyznał, że ucieszył się po tym, kiedy dowiedział się, że Burdisso dołączył do teamu z wiecznego miasta. Według niego Argentyńczyk jest świetnym graczem wykonującym ogrom pracy na boisku. Totti przekonany jest, że nowy obrońca okaże się sporym wzmocnieniem i pomoże w odniesieniu sukcesów w sezonie 2009/2010. W końcu rzymianie walczyć będą nie tylkow Serie A, ale także w Pucharze Włoch i w Lidze Europejskiej.

Wiem, że Burdisso wyróżnia się wieloma walorami. To świetny obrońca. Wierzę, że okaże się bardzo pożyteczny drużynie i pomoże nam w odniesieniu sukcesów. Bardzo ucieszyłem się, kiedy dowiedziałem się o tym transferze. Jeżeli chodzi o mecz z Koszycami, to wierzę, że nadal mamy spore szanse na sukces. Nie wszystko idzie tak, jakby się tego chciało. Ale teraz o tym nie myślimy. Skupiamy się na starciach ligowych. – powiedział Totti.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze