Tottenham nie rozmawia z Amaurim


Agent napastnika Juventusu Turyn zaprzeczył, jakoby prowadził rozmowy na temat transferu jego klienta z Tottenhamem Hotspur.


Udostępnij na Udostępnij na

Giampiero Pocetta przyznaje jednak, że Amauri ma w czym wybierać, bo wiele klubów chętnie skorzystałoby z jego usług. Kontrakt piłkarza ze „Starą Damą” wygasa wraz z zakończeniem bieżącego sezonu i coraz głośniej mówi się o tym, że Włoch opuści Turyn w styczniowym oknie transferowym. 

31-letni piłkarz nie zdążył jeszcze w tym sezonie zagrać w barwach Juventusu, a dla włoskiego zespołu zbliżający się okres transferowy to ostatnia szansa na zainkasowanie za niego jakiejkolwiek sumy pieniędzy. Pocetta zapewnia, że jest na bieżąco z wpływającymi ofertami za Amauriego. 

Ostatnio głośno zrobiło się o zainteresowaniu Tottenhamu Hotspur. Juventus wyraził rzekomo nadzieję, że „Koguty” sprowadzą do siebie reprezentanta Włoch. Agent zawodnika zdradził jednak, że nie prowadzi z Anglikami żadnych rozmów. 

 Nie rozmawiałem z nikim z Tottenhamu. Dopiero teraz pojawiają się pierwsze oznaki zbliżającego się okna transferowego  – powiedział Pocetta dla „TMW”. – Powiedzmy, że istnieje wiele rozwiązań, które zaczynamy brać pod uwagę – dodał. 

Jak się okazuje, sprowadzeniem Włocha zainteresowana jest również występująca w Serie A Genoa. – Transfer do Genoi? To ważny klub, ale, tak jak powiedziałem wcześniej, rozważamy wiele rzeczy i musimy poczekać na to, co się wydarzy – skomentował reprezentant Amauriego. 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze