Stanković zadowolony po meczu z Chiasso

Serbski pomocnik był bardzo zadowolony po meczu towarzyskim z Chiasso. Inter wygrał ze szwajcarską drużyną 2:1. Dejan Stanković przyznał, że doznał drobnego urazu.

Bramki Diego Milito i Luca Castaignosa dały Interowi dwubramkowe prowadzenie, jednak w samej końcówce mistrzowie Włoch trafili samobójczego gola i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Stanković przyznał, że jest zadowolony z tego wyniku, ale podczas meczu odniósł niewielką kontuzję.

To były doskonałe warunki na mecz towarzyski, a my zagraliśmy z pełnym zaangażowaniem i ogromną determinacją. Rozegraliśmy bardzo dobre 90 minut, podczas których swoją szansę otrzymało kilku młodych zawodników.

Jak się czuję? Świetnie! Zszedłem z boiska 10 minut przed końcowym gwizdkiem, odczułem bowiem drobny dyskomfort w mięśniu prawego uda. W tym tygodniu bardzo intensywnie trenowałem, więc byłbym głupcem, gdybym zaryzykował.

19 listopada Inter rozegra na San Siro ligowe spotkanie z Cagliari, do którego przygotowywał się właśnie towarzyską potyczką ze szwajcarskim Chiasso.