SPL: remis na zakończenie kolejki

W ostatnim meczu 32. kolejki Scottish Premier League piłkarze St Mirren zremisowali na własnym terenie z Hibernian FC 1:1.

Niżej lokujący się gospodarze od pierwszych minut narzucili swój styl. Dobre okazje do zdobycia gola miał Mehmet, jednak był wyjątkowo nieskuteczny. Ciągłe ataki przyniosły jednak efekty w 28. minucie, kiedy Dorman zdobył bramkę, pokonując Grzegorza Szamotulskiego. Po tej bramce podopieczni Gusa MacPhersona skupili się na obronie wyniku, co zemściło się na nich w ostatniej minucie pierwszej połowy.

W drugiej połowie St Mirren znów zaatakowało, jednak tym razem nie udało im się strzelić bramki za sprawą świetnie broniącego Szamotulskiego. Gościom także nie udało się strzelić gola i oba zespoły podzieliły się punktami.