Sneijder blisko Interu


Już wkrótce powinniśmy dowiedzieć się, gdzie najbliższą przyszłość spędzi Wesley Sneijder. Dyrektor generalny Realu, Jorge Valdano, poleciał dzisiaj do Dortmundu, gdzie „Królewscy” zmierzą się z Borussią , by porozmawiać z Holendrem na temat transferu do Interu Mediolan.


Udostępnij na Udostępnij na

Dziennik „AS” podaje, że Valdano udał się do Dortmundu, aby spokojnie porozmawiać ze Sneijderem odnośnie jego najbliższej przyszłości. Największe zainteresowanie pozyskaniem Holendra wyrażali działacze Interu Mediolan, którzy wciąż szukają wzmocnień przed rozpoczynającym się lada moment sezonem Serie A. Wydaje się więc, że właśnie Włochy będą kierunkiem, w jakim uda się Sneijder.

25-letni pomocnik chce za wszelką cenę opuścić Santiago Bernabeu, ponieważ nie figuruje w planach Manuela Pellegriniego dotyczących ustawienia Realu na najbliższy sezon.

Działacze „Królewskich” za swojego zawodnika chcieliby otrzymać 20 milionów euro, ale na obecną chwilę wydaje się, że kwota 15 milionów jest bardziej realna.

Podopieczni Manuela Pellegriniego zmierzą się dzisiaj wieczorem z Borussią Dortmund w spotkaniu towarzyskim i wielce prawdopodobne, że będzie to ostatni mecz Sneijdera w koszulce „Królewskich”.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze