Smuda w Zagłębiu na pewno do grudnia


15 września 2009 Smuda w Zagłębiu na pewno do grudnia

Franciszek Smuda nie będzie tymczasowym selekcjonerem reprezentacji Polski – tak brzmi stanowisko Zagłębia Lubin. Nie można jednak wykluczyć, że po eliminacjach trener beniaminka naszej Ekstraklasy obejmie drużynę narodową.


Udostępnij na Udostępnij na

Jak na razie Franciszek Smuda nie otrzymał żadnej oferty od PZPN-u w sprawie objęcia kadry – powiedział w rozmowie z iGolem rzecznik prasowy Zagłębia Lubin, Wacław Wachnik*.

Franciszek Smuda do grudnia na pewno będzie trenować Zagłębie
Franciszek Smuda do grudnia na pewno będzie trenować Zagłębie (fot. Hanna Urbaniak / iGol.pl)

Co by było, gdyby jednak Smuda taką ofertę otrzymał? – W takim przypadku trener Smuda spotka się z prezesem Zagłębia, by wybrać najlepszą opcję dla wszystkich – stwierdził.

Nie ma co ukrywać, że Franciszek Smuda ma klauzulę w kontrakcie, która pozwoli mu odejść z klubu w chwili otrzymania oferty prowadzenia reprezentacji. Dał nam jednak słowo, że do grudnia nie odejdzie z Zagłębia i zrobi wszystko, by pomóc drużynie w wyjściu z kryzysu. Wygrana z Polonią była ku temu pierwszym krokiem – powiedział rzecznik Zagłębia.

Rozmawiał Paweł Sikora.

* Wacław Wachnik od kwietnia 2009 roku jest szefem biura prasowego i jednocześnie rzecznikiem prasowym Zagłębie Lubin SA.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze