Skorża: Planu nie zrealizowaliśmy


6 kwietnia 2009 Skorża: Planu nie zrealizowaliśmy

Wisła Kraków wyjedzie z Poznania z tarczą czy na tarczy? - zastanawiali się kibice. Rzeczywistość wskazała na remis, który trenera Macieja Skorżę wprawił w zakłopotanie.


Udostępnij na Udostępnij na

Maciej Skorża
Maciej Skorża (fot. Hanna Urbaniak/iGol.pl)

„Biała Gwiazda”, mimo zdobycia pierwszego gola w meczu z Lechem, nie zdołała „dowieźć” korzystnego rezultatu do końca. W tabeli zajmuje trzecią lokatę i wciąż traci do lidera trzy punkty.

– Przyjechaliśmy tu po trzy punkty, taki był nasz plan, którego nie zrealizowaliśmy – mówił szkoleniowiec na pomeczowej konferencji.

Skorża miał trochę żalu do piłkarzy, iż nie potrafili wykorzystać nadarzających się sytuacji i przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

– Mam trochę niedosytu po tej sytuacji, kiedy zdobyliśmy bramkę. Sprokurowaliśmy bardzo dużo stałych fragmentów gry pod naszą szesnastką. Zabrakło nam trochę konsekwencji i żelaznej dyscypliny. Nie jestem zadowolony z tego wyniku – stwierdził.

O szansach na mistrzowski tytuł trener mówił z dystansem, zapowiadając jednocześnie determinację w grze aż do finiszu rozgrywek.

Cóż, mamy dalej 3 punkty straty do lidera. Jest jeszcze osiem spotkań, 24 punkty do zdobycia. Będziemy bić się do końca o obronę tytułu mistrzowskiego – dodał trener Wisły Kraków.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze