Brazylijski obrońca wyznał, że na początku sezonu drużyna Milanu była pozbawiona motywacji, żeby wygrywać trofea. Teraz zdaniem Silvy jest inaczej, zawodnicy odzyskali determinację i znowu chcą walczyć o najwyższe cele.

– Brakowało nam motywacji. Straciliśmy chęć wygrywania, którą posiadaliśmy wcześniej. Liga się zaczęła, a my myśleliśmy, że łatwo możemy wygrać kolejny tytuł. Piłka nożna jednak taka nie jest. Wszystko bardzo szybko się zmienia. Teraz już to wiemy i znów jesteśmy głodni sukcesów.
AC Milan zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli Serie A, wyprzedzając o punkt Juventus Turyn. W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów pokonał Arsenal Londyn 4:0 i jest bardzo blisko awansu do kolejnej rundy.
Nic dodać nic ująć, wyprzedzają Juve bo rozegrali
o jeden mecz więcej. Wątpię żeby jakieś
pachołki mogły zepsuć Juventusowi tak dobrą passe
bez porażki, wtedy będzie można oceniać i
przypuszczać kto zdobędzie mistrza.
Pachołki to juventus a nie milan