Sikorski o transferze do Austrii

W 28. kolejce T-Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków zremisowała u siebie z Ruchem Chorzów 1:1. O przebiegu spotkania i nie tylko wypowiedział się po meczu napastnik „Białej Gwiazdy”, Daniel Sikorski.

Mecz rozpoczął się szczęśliwie dla gości, którzy już w 2. minucie wywalczyli rzut karny i szybko wyszli na prowadzenie. Wisła jednak szybko odpowiedziała i już w 14. minucie dzięki Osmanowi Chavezowi wyrównała na 1:1. Sikorski przyznał jednak, że drużyna czuje niedosyt po tym spotkaniu. – Wiadomo, że zawsze chcemy wygrywać. Brakowało nam jednak trochę więcej tych klarownych sytuacji – mówił.

Ostatnio w mediach pojawiła się również informacja dotycząca przyszłości napastnika „Białej Gwiazdy”. Mówiło się o tym, że Sikorski od nowego sezonu rozpocznie grę w austriackim Sturmie Graz.

Na razie zostawię to bez komentarza – powiedział Sikorski, ewidentnie nie chcąc konkretnie odnieść się do tej informacji.