Salamon: Wygrana nie zmienia naszego położenia


27 marca 2013 Salamon: Wygrana nie zmienia naszego położenia

Wczorajszy debiut Bartosz Salamona wypadł pomyślnie. Trudno powiedzieć cokolwiek o jego grze w defensywie, ale poczynania w ataku piłkarza Milanu mogły się podobać. Oczywiście, nie zapominajmy, że rywal nie był z najwyższej półki.


Udostępnij na Udostępnij na

Bartosz Salamon w barwach Brescii
Bartosz Salamon w barwach Brescii (fot. Forzaitalianfootball.com)

Wygrana z San Marino nie zmienia naszego położenia. Oczywiście, wszyscy będą mieli w pamięci piątkowy mecz z Ukrainą. Od dzisiaj trzeba było zacząć, zrobić ten krok w przód. Troszkę było nam wstyd za ostatni mecz i staraliśmy się zagrać jak najlepiej – powiedział po meczu Salamon. Obrońca słusznie zauważył, że ta wygrana rzeczywiście nam nic nie daje. Na koncie mamy osiem punktów i cztery punkty straty do drugiej Anglii, co w perspektywie kolejnych meczów stawia nas w bardzo trudnej sytuacji.

Dla młodego piłkarza mecz eliminacyjny był również debiutem w reprezentacji. – Dla mnie to nie był mecz z drużyną na niskim poziomie. Dla mnie to był debiut w reprezentacji Polski i chciałem pomóc drużynie – dodał. Salamon w barwach AC Milan jeszcze nie zadebiutował. Ostatni oficjalny mecz rozegrał 22 stycznia, kiedy to jego były klub, Brescia, przegrał w meczu Serie B z Varese. Miejmy nadzieję, że 21-latek szybko znajdzie sobie miejsce na San Siro. Jeśli będzie grał, nasza reprezentacja może dużo zyskać. 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze