Saganowski zmienił klub!


8 sierpnia 2008 Saganowski zmienił klub!

Marek Saganowski został wypożyczony na pięć miesięcy do drużyny mistrzów Danii, Aalborg BK! To oznacza, że napastnik reprezentacji Polski będzie walczył w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.


Udostępnij na Udostępnij na

Aalborg wyeliminowało w drugiej rudzie eliminacji FK Modrica, a o LM zagra z litewskim FBK Kowno. O wypożyczeniu Marek Saganowski poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej.

„- Jestem bardzo zadowolony. Tym bardziej, że mój nowy klub ma wielką szansę zagrać w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ten czynnik podziałał na mnie jak magnez.” – pisze Saganowski.

Marek Saganowski kończy jak na razie przygodę z Southampton
Marek Saganowski kończy jak na razie przygodę z Southampton (fot. d.yming.com)

Reprezentant Polski podał też przyczyny przenosin do Danii. ” – Nie spodobało mi się to, jak zostałem potraktowany w Southampton po przyjeździe. Myślałem, że na Zachodzie inaczej obchodzi się z graczami. Aż przypomniały mi się czasy rządów pana Ptaka w ŁKS, gdy zawodnicy z wyższymi kontraktami byli odstawiani od składu w ramach oszczędności.Teraz podobna sytuacja ma miejsce w FC Saints. Prezes zakazał trenerowi brać mnie pod uwagę w składzie na nowy sezon.” – argumentował Polak.

-Teraz mam już papiery w ręku i bardzo się cieszę. Muszę szybko pozałatwiać wszystkie zaległe sprawy w Anglii i lecę do Danii, by przygotować się do batalii o Champions League! ” – zakończył wypowiedź Saganowski.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze