Kubań Krasnodar niedawno dokonał znacznego wzmocnienia. Szeregi klubu zasilił Rui Miguel. Zawodnik z Portugalii przyznaje, że cieszy się z powodzenia transferu.

– Jestem zadowolony z faktu, że dołączyłem do tego zespołu. Zdążyłem już zapoznać się z kolegami z drużyny oraz porozmawiać z nowym trenerem. Tworzymy świetny kolekty. Wszyscy traktują mnie dobrze. Już zacząłem się uczyć języka rosyjskiego. Obecnie potrafię powiedzieć tylko „dziękuję” i „cześć” – powiedział pomocnik z Portugalii.
Rui Miguel zasilił Kubania Krasnodar, przechodząc do niego z Vitorii Guimaraes. W ubiegłym sezonie w jej barwach pojawił się na boisku 21 razy i strzelił trzy gole.
Jak się nie mylę to on grał w Zagłębiu Lubin, co
nie?
grał ale oczywiście na nasza mocarna lige był za
słaby:D:D