Rosną notowania Javiera Pastore


Javier Patore jest jedną z rewelacji tego sezonu Serie A. Argentyńczyk zdążył już zwrócić uwagę wielu zamożnych klubów.


Udostępnij na Udostępnij na

Palermo znakomicie spisuje się w tym sezonie ligi włoskiej. Duża w tym zasługa rozgrywającego Javiera Pastroe, który powoli wyrasta na jedną z największych gwiazd Serie A. Uznania dla jego umiejętności nie kryje jeden z ważniejszych działaczy piłkarskich w Italii. Giorgio Perinetti jest włodarzem AS Bari. Uważa, że Javier Pastore poradziłby sobie w największych drużynach Europy.

Wiadomo, że gwiazdą Palermo jest Fabrizio Miccoli. Jednak czymże byłyby jego bramki bez podań i pomocy Javiera Pastore. Argentyńczyk wyrasta na prawdziwą gwiazdę. Jestem pewien, że ten gracz poradziłby sobie zarówno w Manchesterze, jak i Barcelonie. Bari interesuje się nim, ale jestem pewien, że Pastore nie przyjąłby naszej oferty – wyraził swoją opinię Perinetti.

Przyszłość wielu gwiazd Palermo jest uzależniona od ewentualnego startu w Lidze Mistrzów. „Rosanero” walczą o czwartą pozycję z Sampdorią. Oba zespoły czeka jeszcze bezpośrednie starcie w 37. kolejce. Ten mecz zadecyduje, która z drużyn sięgnie upragnionej Ligi Mistrzów.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze