Ronaldo… emerytem?


13 lutego 2008 Ronaldo… emerytem?

Utytułowany napastnik włoskiego AC Milanu zamierza latem przejść na emeryturę. Powodem są ciągłe kontuzje, które uprzykrzają mu życie. Ostatnio Brazylijczyka widziano na placu gry 10 lutego 2008 roku. Wtedy to znowu doznał kontuzji.


Udostępnij na Udostępnij na

Jak donoszą włoskie media problemy Ronaldo są ogromne. Król strzelców z mundialu w Korei i Japonii poprzez urazy i kontuzje nie gra – przez co popada w coraz to nowe depresje. Do tego dochodzi presja ze strony trenera Carlo Ancellottiego, który się nie cierpliwi. Podobnie sprawy mają się z zarządem klubu z Mediolanu. Włodarze „Rossonerich” już ponoć stawiają ultimatum Brazylijczykowi.

Czy Ronaldo wygra z kolejną kontuzją?
Czy Ronaldo wygra z kolejną kontuzją? (fot. www.geocities.co.jp)

Nawet gdyby popularny „Ronnie” się wykurował może mieć problem z miejscem w pierwszym składzie. W doskonałej formie jest jego młody rodak – Pato. Niepodważalną pozycję w ataku ma Inzaghi. Gilardino z kolei cieszy się zaufaniem trenera. Wygląda na to, że jeśli do lata Ronaldo nie błyśnie formą to jego dni w klubie będą policzone. Miejscowi żurnaliści już przygotowali na jego miejsce alternatywę w postaci Didiera Drogbę.

Były piłkarz takich klubów jak: Cruzeiro Belo Horizonte, PSV Eindhoven, FC Barcelona, Inter Mediolan czy Real Madryt dostał już podobno lukratywną ofertę gry w zespole –  Flamengo. Jeżeli w lecie Ronaldo odejdzie do klubu z Rio de Janeiro – może to oznaczać dla niego jedno – sportową emeryturę.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze