Ronaldinho wierzy w sukces


Jego przejście do Milanu miało być korzystne dla obu stron. Ronaldinho widział w tym bowiem szansę na odbudowę, a kibice mediolańskiej drużyny wietrzyli rychły powrót na piłkarskie szczyty. Tymczasem drużyna, jak i sam zawodnik do tej pory raczej zawodzili.


Udostępnij na Udostępnij na

W ostatnim wywiadzie Ronaldinho stwierdza, że oto nadszedł jego czas, a co za tym idzie – również AC Milanu. Brazylijczyk wierzy bowiem, że trwający już sezon może być przełomowy.

Swego czasu głośno było o deklaracji Ronaldinho, złożonej przed całą drużyną, kiedy to piłkarz stał na stole. Na spotkaniu obecny miał być też sam Silvio Berlusconi, który Brazylijczyka do owego czynu „zachęcił”. Były as Barcelony zaprzecza, jednak potwierdza chęć powrotu na szczyt. – Wreszcie gram pełne spotkania, drużyna bardziej mi ufa, a ja sam czuję się najlepiej, odkąd przybyłem do Mediolanu – wylicza popularny „R80”.

Piłkarz ma też świadomość krytyki, jaka spadła na niego przez ostatnie miesiące. Nie zamierza jednak z nikim polemizować. Najlepszą odpowiedzią ma być dobra gra, która ma zaprowadzić jego drużyną do triumfów zarówno w Serie A, jak i w Lidze Mistrzów.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze