Ronaldinho chce wrócić do Brazylii


Agent piłkarza potwierdził, że Ronaldinho chciałby wrócić do Brazylii, aby zdobyć dwa trofea, których jeszcze nie udało mu się wygrać w jego karierze. Brazylijski zawodnik nie ma ostatnio pewnego miejsca w podstawowej jedenastce Milanu.


Udostępnij na Udostępnij na

Sytuacja w piłce nożnej zmienia się bardzo szybko. Dzisiaj odejście z Mediolanu wydaje się trudne, ale nie wiem, co wydarzy się w ciągu najbliższych kilku dni. Wszystko może się zmienić. Powrót do Brazylii pozwoli Ronaldinho wygrać dwa tytuły, których jeszcze nie posiada, a mianowicie Copa Libertadores i mistrzostwo Brazylii. Gdzie może przejść? Nie wiadomo. Bardzo wiele zależy od klubu, trenera i umowy jaka zostanie zaproponowana – powiedział agent, a zarazem brat piłkarza.

Ronaldinho wielokrotnie wiązany był z klubami ze swojej ojczyzny, między innymi z Palmeiras i Flamengo. Jego kontrakt z Milanem wygasa wraz z końcem czerwca i niewiele wskazuje na to, aby został przedłużony. Milan może więc go sprzedać już teraz, aby uzyskać za ten transfer kwotę odstępnego.

Komentarze
Patryk15 (gość) - 13 lat temu

Ronaldinho już powoli wkracza w wiek, który pozwala
na zakończenie kariery! Mimo, że nie zawsze jest w
formie, to nadal potrafi zdzialać cuda! Powinien
zostać w Milanie, a jak tak bardzo chcialby się
przenieść do Brazylii, to niech pójdzie do
Flamengo, tam będzie dobrym pilkarzem!

Odpowiedz
~Ney (gość) - 13 lat temu

Ja bym go widział w klubie Santos tam u boku
młodego Neymara by byli zabójczą para ; D

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze