Rodrigo Palacio kontuzjowany


5 kwietnia 2013 Rodrigo Palacio kontuzjowany

Napastnik Interu Mediolan Rodrigo Palacio doznał urazu, który może wykluczyć go z gry nawet na miesiąc. Szczegółowe badania mają zostać przeprowadzone niebawem.


Udostępnij na Udostępnij na

Piłkarz doznał kontuzji podczas treningu wczoraj po południu. Prawdopodobnie zawodnik ma problem z mięśniem uda, co jest bardzo złą wiadomością dla trenera Stramaccioniego. W środowym spotkaniu z Sampdorią Argentyńczyk strzelił dwie bramki i dał zwycięstwo swojemu zespołowi. Jego dorobek bramkowy to już 18 trafień i jego absencja może stać się kluczowa w walce o Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie.

Rodrigo Palacio, Inter Mediolan
Rodrigo Palacio, Inter Mediolan (fot. Setcelebs.com)

Oświadczenie na stronie klubu głosi, że Palacio został poddany badaniom lekarskim, które wykazały uraz mięśnia lewego uda. Dalsze badania mają dać obraz, jak bardzo poważna jest ta kontuzja, i przybliżyć najbardziej prawdopodobną datę powrotu piłkarza na boisko.

31-latek dołączył do swojego rodaka Diego Milito, który z pewnością w tym sezonie na murawę już nie wróci. Stramaccioni ma teraz twardy orzech do zgryzienia, gdyż w odwodzie zostali tylko Rocchi i Cassano.

Inter zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli i do Milanu traci tylko siedem punktów.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze