Roberto Mancini trenerem Napoli?


23 maja 2013 Roberto Mancini trenerem Napoli?

Prezes włoskiego Napoli Aurelio De Laurentiis potwierdził, że już od jakiegoś czasu szuka następcy Waltera Mazzarriego i rozmawiał z wieloma znakomitymi osobistościami. Wyznał, że przeczuwał odejście Mazzarriego do innego klubu.


Udostępnij na Udostępnij na

Roberto Mancini
Roberto Mancini (fot. skysports.com)

Walter Mazzarri w miniony weekend potwierdził, że odchodzi z Napoli, i spodziewamy się, że obejmie stanowisko trenera słabo grającego Interu Mediolan i zastąpi Andreę Stramaccioniego. De Laurentiis przyznał, że od pewnego czasu przeczuwał odejście Mazzarriego i dlatego przez ostatni miesiąc szukał osoby, która mogłaby przejąć stery w Napoli.

Prezes klubu z Neapolu rozmawiał z takimi trenerami, jak: Rafael Benitez, Manuel Pellegrini, Roberto Di Matteo, Juergen Klopp (który powiedział, że jest niedostępny do 2016 roku), Laurent Blanc, Didier Deschamps. Kontaktował się także ze wszystkimi możliwymi, dostępnymi Włochami.

De Laurentiis dziennikarzom zasugerował, że nazwisko nowego trenera będzie zaczynało się na literkę M i bardzo możliwe jest, że do Neapolu zawita Roberto Mancini.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Możesz zalogować się swoim kontem FB, Twitter lub pisać jako gość.

Najnowsze