Real w kolejce po Dzeko


Jak podają niemieckie media, kolejny klub włączył się do wyścigu po Edina Dzeko. Tym zespołem jest Real Madryt, który latem zamierza dokonać kolejnych wzmocnień.


Udostępnij na Udostępnij na

Bośniacki napastnik od dawna jest na celowniku AC Milan. Włosi zabiegali o Dzeko już latem zeszłego roku, ale wówczas negocjacje stanęły w martwym punkcie. Kilka miesięcy temu swój akces zgłosiła Chelsea, która poszukiwała partnera dla Drogby. W ostatnim tygodniu o Bośniaka zaczął pytać Real Madryt.

W związku z tym, że ubiegłoroczny transfer Karima Benzemy przyniósł więcej strat niż zysków, to „Królewscy” zdecydowali się zagiąć parol na innego napastnika. Francuz miałby zostać sprzedany do Manchesteru United, a za uzyskane pieniądze na Santiago Bernabeu miałby trafić Dzeko. Jednakże tak łatwo nie będzie, bo Wolfsburg za swojego asa chce otrzymać około 40 milionów euro, a do tego dojdzie licytacja z dwoma pozostałymi klubami.

Sam Bośniak pewnie z chęcią opuściłby „Wilki”, tym bardziej że z tym zespołem nie ma co liczyć na występy w przyszłorocznych pucharach.

Komentarze
~... (gość) - 13 lat temu

Real chyba szuka kolejnego piłkarza na ławkę
rezerwowych

Odpowiedz
~jjk (gość) - 13 lat temu

no prawda nie potrzebnie kupili benzemę bo on tam
się tylko marnuje tak jak kaka jedynie ronaldo gra
:D

Odpowiedz
~demon (gość) - 13 lat temu

real w igolu sie po wszystkich zawodników zgłasza
:D

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze