Quagliarella: Niewiele brakowało


Napastnik Udinese Calcio Fabio Quagliarella przyznał, że jest rozczarowany faktem, iż jego drużyna odpadła z rozgrywek Pucharu UEFA. Quagliarella podkreślił jednak, że niewiele brakowało, a to jego zespół grałby w półfinałach.


Udostępnij na Udostępnij na

Udinese Calcio było ostatnią włoską nadzieją na korzystny rezultat w rozgrywkach międzynarodowych. „Bianconeri” przegrali pierwszy mecz w Bremie w stosunku 1:3, by później zremisować przed własną publicznością 3:3. Warto wspomnieć, że pod koniec meczu rzutu karnego nie wykorzystał Diego. Swoje zdanie na temat meczu Udinese – Werder postanowił wyrazić Fabio Quagliarella, który jest rozczarowany ostatecznym rezultatem. 

Jestem mocno zawiedziony, gdyż mieliśmy wiele sytuacji, których ostatecznie nie wykorzystaliśmy. – przyznaje Quagliarella. – Już po pierwszych 45 minutach odrobiliśmy wszystkie straty z Bremy i prowadziliśmy 3:1. Na drugą połowę wyszliśmy nieco zdekoncentrowani i stąd ten remis. Mimo wszystko, walczyliśmy do końca. Do ostatniego gwizdka wierzyliśmy w awans, choć wiedzieliśmy, że odrobienie strat graniczy z cudem. Wiedzieliśmy, że Werder jest mocną drużyną, a pomimo tego w drugiej części spotkania daliśmy im dużo miejsca do gry. Wiem, że awans był na wyciągnięcie ręki, dlatego tak bardzo żałuję, że się nie udało.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze