PSG zainteresowane Tevezem


11 grudnia 2011 PSG zainteresowane Tevezem

Dyrektor sportowy PSG, Leaonardo, potwierdził, że francuski klub jest zainteresowany sprowadzeniem Carlosa Teveza, jednak sam zawodnik wolałby dołączyć do AC Milan.


Udostępnij na Udostępnij na

Tevez na pewno odejdzie niedługo z Man City. Pytanie tylko, gdzie trafi?
Tevez na pewno odejdzie niedługo z Man City. Pytanie tylko, gdzie trafi? (fot. France-le-mag.football.fr)

Paryżanie chcieliby zatrudnić niechcianego już w Manchesterze napastnika, ale muszą na razie poczekać na rozwój sytuacji, jako że Argentyńczyk podobno już porozumiał się z mediolańskim klubem i właśnie „Rossonerri” to jego preferowana opcja. Jedynym problemem w tej transakcji może być fakt, iż Włosi chcą Teveza wypożyczyć, „Citizens” natomiast woleliby go sprzedać. Tutaj właśnie otwiera się szansa dla PSG, które jest w stanie wyłożyć kilkadziesiąt milionów funtów i zatrudnić zawodnika na stałe.

PSG nie złożyło na razie oferty za Teveza, tylko zapytanie. Rozmawiałem z agentem zawodnika, powiedział mi, że Carlitos woli przejść do Milanu. Jednak Manchester chce go sprzedać, a nie wypożyczyć. Jeśli City zgodzi się na wypożyczenie, to Tevez przejdzie do Milanu i sprawa jest zamknięta. W przeciwnym razie rynek jest otwarty.

Brazylijczyk zaprzeczył również, że próbuje zrobić na złość swojemu byłemu klubowi, a PSG jest zainteresowane Tevezem już od dawna.

Naszym celem nie jest zadanie ciosu Milanowi. Jesteśmy nim zainteresowani od jakiegoś czasu. To nie jest nagły obrót sprawy.

Komentarze
~szwajc1212 (gość) - 13 lat temu

Jak przejdzie do Milanu to wraz ze Zlatanem i Van
Bombelem będą mieli razem iloraz inteligencji 58
;P.

Odpowiedz
~apocoto (gość) - 13 lat temu

czyli o rowne 58 wiecej niz twoj

Odpowiedz
~Bekos (gość) - 13 lat temu

Jaki brazylijczyk myślałem że tewez to
argentynczyk a na pewno nim jest co za cie.lak
umieśćił,pisał te info?co?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze