Przyszłość Giaccheriniego w Juve


Bohater wczorajszego starcia z Catanią, Emanuele Giaccherini, zostanie w Juventusie tak długo, jak będzie tam Antonio Conte. Taką informację przekazał dziś agent zawodnika.


Udostępnij na Udostępnij na

Juventus wygrał wczoraj z Catanią Calcio 1:0 po bramce Giaccheriniego w doliczonym czasie gry. Dzięki zwycięstwu „Stara Dama” znacznie przybliżyła się do obrony scudetto. Bohater spotkania, Giaccherini, świetnie czuje się w drużynie ze stolicy Piemontu. – On nie opuści Turynu, dopóki będzie tam Antonio Conte – powiedział agent włoskiego pomocnika, Furio Valcareggi.

Giaccherini nie jest podstawowym piłkarzem „Juve”. Najczęściej wchodzi do gry z ławki rezerwowych, tak samo jak to było w meczu z Catanią. Był to bowiem dopiero jego 12. występ w tym sezonie w Serie A. – Nie jest łatwo grać w takim klubie jak Juventus, ale zawsze znajdzie się trochę miejsca i można być ważnym ogniwem, tak jak to zrobił wczoraj Emanuele – dodał przedstawiciel piłkarza.

Jak przyznaje Valcareggi, obecnie tylko Juventus może sprawić, że nie zdobędzie mistrzostwa Włoch, inne drużyny nie są w stanie mu zagrozić. – Gol Giaccheriniego w meczu z Catanią był bardzo ważny w kontekście walki o mistrzostwo. Teraz już tylko sam Juventus może stracić scudetto – zakończył.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze