Probierz odchodzi z Bytomia!


Michał Probierz nie jest już trenerem Polonii Bytom. To informacja nieoficjalna, aczkolwiek przesądzona - informuje Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom.


Udostępnij na Udostępnij na

O tym, że Michał Probierz zakończy pracę w Bytomiu było już głośno od kilku dni. Na specjalnej konferencji prasowej szkoleniowiec „niebiesko – czerwonych” podkreślił, że odejdzie, jeśli w klubie nie zmienią się pewne rzeczy. O tym jakie to są rzeczy nie chciał jednak mówić.

Dziś już wiadomo, że Probierz nie będzie szkoleniowcem bytomian w przyszłym sezonie. – Pozostaje niedosyt, że opuszcza Bytom w takim momencie, kiedy wydawało się, że zbudował drużynę – kolektyw, na miarę gry w Ekstraklasie – pisze na swojej stronie Stowarzyszenie Kibiców bytomskiego klubu, jednocześnie dziękując rodowitemu bytomianinowi za pracę.

I rzeczywiście. Rezygnacja Probierza wydawać się może dziwna. Były szkoleniowiec Widzewa Łódź utrzymał Polonię w ekstraklasie, mimo że przed sezonem skazywana była na pożarcie.

Nazwisko następcy nie zostało jeszcze wyłonione. Nie wiadomo też, co stanie się z Michałem Probierzem. Można jednak przypuszczać, że trener tej klasy, nie będzie miał problemów, ze znalezieniem pracodawcy.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze