Pozbyli się problemów


Francuski pomocnik - Vikash Dhorasoo nie jest już piłkarzem pierwszoligowego AS Livorno. Były zawodnik reprezentacji Francji i AC Milanu rozstał się z toskańskim klubem w niemiłej atmosferze.


Udostępnij na Udostępnij na

Vikash Dhorasoo przeszedł do AS Livorno w letnim oknie transferowym po tym, jak za porozumieniem stron rozwiązał swój kontrakt z Paris-Saint Germain.

W początkowej opinii francuski pomocnik miał być ogromnym wzmocnieniem dla przeciętnego AS Livorno, które od początku obecnego sezonu ligi włoskiej spisuje się fatalnie.

Niestety, Vikash Dhorasoo od początku swojej przygody z toskańskim klubem nie mógł porozumieć się z władzami zespołu, a także sztabem szkoleniowym. Francuz sprawiał wiele kłopotów i kilkakrotnie został ukarany przez włodarzy AS Livorno.

W ostatnim czasie były reprezentant „Trójkolorowych” odmówił występu w rezerwowym zespole Livorno, który rozgrywa swoje spotkania w niskiej klasie rozgrywkowej.

W środę włodarze AS Livorno postanowiły rozwiązać umowę z Dhorasoo, który nie rozegrał w drużynie z Toskanii żadnego meczu! Obecnie Francuz poszukuje nowego pracodawcy.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze