Pogba szczęśliwy w Juventusie


Paul Pogba nie wyobraża sobie grania w innym klubie niż Juventus Turyn. Zawodnik przyznaje, że skupia się na podnoszeniu swoich umiejętności piłkarskich.


Udostępnij na Udostępnij na

Pogba dołączył do Juventusu latem 2012 roku z Manchesteru United i z miejsca zachwycił w Serie A. Natomiast to, co robi w tym sezonie, sprawia, że wiele klubów się nim interesuje. Jednak Francuz zaznacza, że nie może, co prawda, wykluczyć jakiegoś transferu w przyszłości, ale jest w pełni przywiązany do turyńskiej drużyny i chciałby w niej zaistnieć. 

Fani obawiają się, że mnie stracą? Ale ja nie jestem kimś takim. Tutaj podpatruje Pirlo i Buffona, prawdziwych mistrzów. Juventus na całe życie? Obietnice jak te nie mają większego sensu, ponieważ nigdy nie wiadomo, co będzie w przyszłości. Jednak patrząc na teraźniejszość, wiem, że jestem szczęśliwy w Turynie, kocham wszystko, co jest związane z Juventusem: menedżerów, trenera, moich kolegów z zespołu oraz kibiców. 

Juventus po siedmiu kolejkach ma zaledwie dwa punkty straty do liderującej Romy. Pogba jest kluczowym piłkarzem tej drużyny. Wystąpił jak do tej pory we wszystkich spotkaniach, zarówno w Lidze Mistrzów, jak i Serie A. 

Komentarze
~Futbolplay.pl (gość) - 8 lat temu

Pirlo kupił sobie broń:
http://futbolplay.pl/memy/1216-pilkarze-i-ich-lufy

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze