Pepe Reina: Nie wiem, gdzie będę dalej grał


Do końca tego sezonu Pepe Reina pozostanie na wypożyczeniu w SSC Napoli. Bramkarzem interesują się już jednak kolejne kluby. Jak przyznaje piłkarz, nie jest jeszcze pewien swojej przyszłości i na razie woli skupić się na kolejnych występach.


Udostępnij na Udostępnij na

Hiszpan przebywa obecnie w Neapolu, w ramach wypożyczenia z Liverpoolu. Jego umowa z włoską drużyną wygasa wraz z zakończeniem sezonu i nie wiadomo, jak potoczą się dalej losy zawodnika. Ostatnimi czasy media coraz głośniej mówią o możliwym odejściu golkipera z drużyny „The Reds”. Nowe kluby, z jakimi jest łączony piłkarz, to przede wszystkim Barcelona czy Atletico Madryt. 

Mimo pogłosek w mediach Pepe Reina nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do transferowych doniesień. Jak sam twierdzi, decyzję o swojej przyszłości będzie musiał podjąć razem z Liverpoolem. – Nie wiem, gdzie będę w przyszłym roku, ale obecnie chcę cieszyć się obecnym sezonem i skupić się na jak najlepszej grze. Kiedy nadejdzie właściwy czas, pojadę do Liverpoolu i podejmę decyzję – powiedział Reina dla dziennika „Marca”.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze