Pato zostaje w Mediolanie


W ostatnim czasie we włoskiej prasie aż huczało od doniesień, że Pato źle czuje się w Mediolanie. Szybko do akcji wkroczył agent piłkarza, który rozwiał wszelkie spekulacje.


Udostępnij na Udostępnij na

Obecnie Pato leczy kontuzję i walczy z czasem, by jeszcze mieć szansę na pokazanie się w tym sezonie w Serie A. Brazylijczyk był tym urazem trochę przytłoczony, a włoscy dziennikarze zaczęli do tej sytuacji tworzyć własną filozofię. W prasie pojawiły się informacje, że Pato chce odejść z klubu. Tę wiadomość szybko podchwyciły takie kluby, jak Chelsea i Real Madryt. Dziś agent piłkarza, Gilmar Veloz, zdementował wszelkie spekulacje.

Jestem reprezentantem Pato i mogę się wiarygodnie wypowiedzieć. To, co można przeczytać w prasie, to nie jest prawda. Alexandre ma ważną umowę z Milanem, a poza tym bardzo dobrze się tu czuje – oświadczył Raiola.

Agent zawodnika wypowiedział się również na temat zdrowia Brazylijczyka. Zapowiada, że Pato już wkrótce wróci na boisko.

Alexandre czuje się coraz lepiej. Wrócił już do pełnych treningów i w ciągu 8-10 dni powinien być już do dyspozycji trenera. Pato chce pomóc Milanowi zdobyć scudetto.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze