Panka: Świetnie się czuję w Chorzowie

20 lipca 2012 Panka: Świetnie się czuję w Chorzowie

Mindaugas Panka zaliczył doskonały debiut w Ruchu Chorzów. Litewski pomocnik zdobył dwa gole w meczu sparingowym ze Skrą Częstochowa. Sam zawodnik po spotkaniu powiedział, że doskonale się czuje w Chorzowie, a jego samopoczucie ma wpływ na wysoka formę.

Mindaugas Panka (po lewej) kontra Patryk Rachwał
Mindaugas Panka (po lewej) kontra Patryk Rachwał (fot. Mikołaj Olszewski / iGol.pl)

Cieszę się, że trener dał mi szansę i mogłem wystąpić w dzisiejszym sparingu. Dodatkowy plus jest taki, że ten mecz był dla mnie bardzo udany, bo strzeliłem dwie bramki. Bardzo intensywnie pracowałem i mam nadzieję, że efekt był widoczny. Znakomicie czuję się w Chorzowie, drużyna dobrze mnie przyjęła, więc jestem przekonany, że będzie coraz lepiej. Będę ciężko trenował i liczę na to, że moja forma będzie rosła i już wkrótce będę w pełnej dyspozycji – tłumaczył po meczu ze Skrą Częstochowa Mindaugas Panka.

Ruch wygrał ze Skrą 3:1, a Panka strzelił w tym spotkaniu dwa gole, pierwszy w 42. minucie po uderzeniu głową, a drugi dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy. Trzecią bramkę zdobył Igor Lewczuk.