Oxlade-Chamberlain w wyjściowym składzie na Euro?


Roy Hodgson, selekcjoner reprezentacji Anglii, twierdzi, że Alex Oxlade-Chamberlain jest w stanie wywalczyć sobie miejsce w pierwszej jedenastce zespołu podczas mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie.


Udostępnij na Udostępnij na

Wiele osób uważa, że skrzydłowy Arsenalu Londyn będzie w trakcie Euro 2012 pełnił podobną rolę do tej, którą przydzielono Theo Walcottowi podczas mundialu w 2006 roku.

Roy Hodgson jest jednak odmiennego zdania i podkreśla, że nie zabrałby młodego Anglika na turniej, gdyby nie uważał, że ten może z powodzeniem rywalizować o miejsce w pierwszym składzie.

Nie powołałbym go, jeśli nie miałby szans na grę od pierwszej minuty. Jest na to gotowy – powiedział były menedżer WBA.

Wiadomo, że to nie będzie dla Aleksa łatwe zadanie, ale pamiętajmy, że w dwóch pierwszych spotkaniach musimy sobie radzić bez Wayne’a Rooneya.

Zaimponował mi w trakcie potyczek w europejskich pucharach przeciwko AC Milan. Chamberlain ma bardzo duży talent, ponadto jest już ukształtowany piłkarsko, mimo bardzo młodego wieku – zakomunikował Hodgson.

Komentarze
~Milanista (gość) - 13 lat temu

Hodgson był zachwycony tym jak mijał Pirlo i
Ambrosiniego chociaż w tym meczu nie grali

Najnowsze