Oficjalnie: Del Piero z nową umową


Alessandro Del Piero podpisał nową umowę z Juventusem, która będzie obowiązywać do 2011 roku.


Udostępnij na Udostępnij na

Kapitan Juve przez ostatnie trzy sezony trwania poprzedniego kontraktu spisywał się w drużynie wyśmienicie, a nagrodą okazał się nowy kontrakt. Napastnik był wyraźnie zachwycony, gdy mówił o swojej przyszłości w klubie:

To wielka motywacja dla mnie. Przedłużyłem umowę i dzięki temu wiem, że wszyscy doceniają moją ciężką pracę – powiedział Del Piero na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. – W sprawie kontraktu dogadaliśmy się bardzo szybko. Czuję się dumny, mogąc grać w jednej z najlepszych drużyn w Europie.

Piłkarz, przywdziewający barwy Juventusu od 1993 roku, nie dał jasnej odpowiedzi na pytanie, czy w 2011 roku odejdzie z macierzystego klubu. Snajper nie wie również czy będzie miał okazję zagrać w przyszłorocznych MŚ.:

Znajdę się w podobnej sytuacji, co teraz. Wraz z zarządem usiądziemy do rozmów i podejmiemy decyzję. Co do mundialu – wszystko zależy od Lippiego. Bardzo chciałbym obronić tytuł i pojechać do RPA. Może dobrą dyspozycją w nadchodzącym sezonie w Serie A przekonam trenera?

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze