Odetchnęli z ulgą


Dzięki zwycięstwu nad Fenerbahçe Stambuł aż 3:0, drużyna Interu Mediolan zapewniła sobie we wtorek awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Czołowy zawodnik "Nerazzurri" – Zlatan Ibrahimović przyznał jednak, że wtorkowe osiągnięcie jest dla zespołu w znaczniej mierze ulgą niż powodem do radości.


Udostępnij na Udostępnij na

„Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się strzelić bramkę, lecz najważniejsze jest to, że cały zespół pokazał się z dobrej strony. Dobrze, że już teraz zapewniliśmy sobie awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Muszę przyznać, że zarówno my, jak i nasi kibice odetchnęliśmy z ulgą. Obecnie przed ostatnim pojedynkiem unikniemy ogromnej presji, przez co będzie nam się grało zdecydowanie łatwiej.” – powiedział na konferencji prasowej Zlatan Ibrahimović.

Chcę zdementować wszelkie pogłoski, jakobym usilnie walczył o koronę króla strzelców Ligi Mistrzów. W mojej hierarchii, to sukcesy zespołu są najważniejsze.” – dodał szwedzki napastnik.

Były zawodnik m.in. Ajaxu Amsterdam i Juventusu Turyn jest uznawany przez dziennikarzy za jednego z najlepszych zawodników fazy grupowej Champions League.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze