Oddo: Bayern w czołowej szóstce


Massimo Oddo, który został wypożyczony z AC Milan do Bayernu Monachium, przyznał, że obecny mistrz Niemiec znajduje się w czołowej szóstce najlepszych klubów Europy.


Udostępnij na Udostępnij na

Transfer Oddo doszedł do skutku z końcem sierpnia, gdy na oficjalnej stronie internetowej „Bawarczyków” pojawiła się informacja o podpisaniu kontraktu przez Włocha. Obrońca AC Milan został wypożyczony do Niemiec na rok, z możliwością podpisania stałej umowy na kolejne sezony. Oddo miał propozycję przeniesienia się do Lyonu, jednak wybrał Bayern. O swojej decyzji, dlaczego zdecydował się właśnie na mistrza Niemiec, a nie mistrza Francji, postanowił poinformować wszystkich kibiców, udzielając wywiadu dla jednej z francuskich gazet.

– Bayern to klub z historią, który od zawsze znajduje się czołowej szóstce najlepszych klubów europejskich. Klub ma tradycje oraz wiele tytułów na swoim koncie – rozpoczął Oddo. – Oczywiście mam szacunek do Lyonu, jednak występy w Bundeslidze to coś wyjątkowego. Poziom ligi niemieckiej jest zdecydowanie bardziej wyrównany niż ligi francuskiej.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze