Obrońca Rubinu blisko Spartaka


Wygląda na to, że kibice w Rosji mogą być świadkami kolejnego spektakularnego transferu. Dopiero co Spartaka opuścił Władimir Bystrow, a już szykowane jest wzmocnienie składu. Smaczku tego przejściu dodaje to, że osłabiony może być główny kontrkandydat do mistrzostwa, Rubin Kazań.


Udostępnij na Udostępnij na


Jeszcze do niedawna cała Rosja śledziła przebieg negocjacji między Spartakiem Moskwa i Zenitem Sankt Petersburg dotyczącymi Władimira Bystrowa. Ostatecznie klub z północnej stolicy pozyskał szybkiego skrzydłowego dzięki klauzuli w jego kontrakcie za 15 milionów euro. Wobec takiego osłabienia, działacze „Miaso” postanowili zrobić to samo i podkraść zawodnika aktualnemu mistrzowi kraju i głównemu kandydatowi do tytułu, Rubinowi Kazań. Na celowniku „Czerwono-białych” znalazł się doświadczony Roman Szaronow. Przejście 32-letniego defensora na Łużniki jest bardzo prawdopodobne. Jego kontrakt z kazańczykami upływa wraz z końcem roku. Jest to ostatnia okazja dla „Tatarów”, by cokolwiek na nim zarobić.

Szaronow przyszedł do Rubinu w 2008 roku z Szynnika Jarosławl. Już w pierwszym sezonie swojego pobytu w stolicy Tatarstanu wywalczył mistrzostwo Rosji.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze