Nowy klub Domingueza?


Argentyński napastnik Alejandro Dominguez jest w sporym konflikcie ze szkoleniowcem Zenitu Sankt Petersburg, Dickiem Advocaatem. Sytuacja zaszła tak daleko, że holenderski trener zadecydował o niezgłaszaniu zawodnika do rozgrywek ligowych. Być może jednak gracz w Premier Lidze wystąpi, ale w innych barwach klubowych.


Udostępnij na Udostępnij na

Alejandro Dominguez stał się zawodnikiem Zenitu przed dwoma laty, kiedy sprowadzono go na stadion Pietrowski z Rubinu Kazań. Okazuje się, że jego poprzednia drużyna nie przygląda się obojętnie sytuacji popadającego w coraz większą niełaskę Argentyńczyka. Trener ekipy ze stolicy Tatarstanu, Kurban Bierdyjew, dobrze pamięta, jak układała się jego współpraca z Dominguezem i jest gotów wyciągnąć do niego pomocną dłoń w postaci propzycji kontraktu z mistrzem Rosji.

Rozmawiałem z Dominguezem, poruszyłem wtedy temat jego przyszłości. Jestem nim zainteresowany. Jeżeli umie się z nim pracować, to nie mam żadnych wątpliwości, że może on przynieść klubowi wiele pożytku. Mam bardzo osobisty stosunek do Alejandro, któremu poświęciłem sporo czasu i sił: -wypowiedział się o prawdopodobnym nowym-starym podopiecznym Kurban Bierdyjew.

Zawsze cieszę się z sukcesów i martwię się porażkami tego utalentowanego chłopaka. Jednakże na dzień dzisiejszy najbardziej przeszkadza mi to, że rodzina Domingueza woli wyjechać z Rosji na Zachód Europy. A sprowadzanie zawodnika na jeden sezon jest po prostu nieopłacalne. – dodał trener Rubinu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze