Nocerino: Muszę grać


6 kwietnia 2013 Nocerino: Muszę grać

Pomocnik AC Milan Antonio Nocerino przyznał, że występy na mistrzostwach świata w Brazylii są dla niego priorytetem. Żeby na nie pojechać, musi grać w klubie, a czy tak będzie, sam zawodnik nie ma pewności.


Udostępnij na Udostępnij na

Antonio Nocerino, AC Milan
Antonio Nocerino, AC Milan (fot. Soccerhairstyles.com)

Włoch po raz pierwszy przyznał, że może być zmuszony opuścić klub, jeśli nie będzie miał gwarancji stałej gry w szeregach Milanu. Nocerino wystąpił w barwach reprezentacji Włoch piętnaście razy i jest zrozumiałe, że chce być częścią drużyny, która ma szansę na wyjazd na mistrzostwa świata w Brazylii.

Nocerino w Serie A nie grał od lutego, więc bardzo istotne jest, aby występował w pierwszym składzie Milanu. Wtedy Cesare Prandelli powinien uwzględnić jego osobę w swoich planach.

Nocerino ma 28 lat i wyjazd na mistrzostwa świata w przyszłym sezonie jest dla niego bardzo ważny, gdyż taka okazja może się już nie powtórzyć. Piłkarz bardzo chciałby zagrać w Brazylii, jednak teraz stara się skierować myśli ku lidze włoskiej i walce o Ligę Mistrzów.

Mam 28 lat i chciałbym zagrać na mistrzostwach świata. Zobaczymy, jak to wszystko się potoczy. Obecnie najważniejszy jest awans do Ligi Mistrzów – powiedział Włoch.

Komentarze
~fffff (gość) - 11 lat temu

nie no co wy pieprzycie? Nocerino zostaje i tyle!

Odpowiedz
~=^Fokus^= (gość) - 11 lat temu

Już w tym sezonie wypożyczyli Emanuelson'a, Antonio
zostaje i kropka. Możecie sprzedać Antonini'ego

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze