Napastnik PSG w Liverpoolu!


FC Liverpool jeszcze się wzmacnia. Tym razem szeregi "The Reds" zostały zasilone przez reprezentanta francuskiej młodzieżówki - Davida N'Goga. Nastolatek ostatni sezon spędził w ekipie Paris Saint-Germain niczym szczególnym się nie wyróżniając. Pomysł sprowadzenia N'Goga na Anfield Road należał do samego Rafy Beniteza, który widzi w 19-latku perspektywę na przyszłość.


Udostępnij na Udostępnij na

N’Gog to czwarty już gracz ściągnięty przez włodarzy „The Reds” w letnim okienku transferowym. Wcześniej do miasta Beatlesów przywędrowali: Andrea Dossena, Diego Cavalieri i Philipp Degen. Głównymi zaletami świeżo upieczonego gracza Liverpoolu jest jego szybkość, warunki fizyczne (190 cm wzrostu), gra głową i znakomita koordynacja ruchowa. Kwota transferu nie została ujawniona.

David N’Gog urodził się… w Prima Aprilis, 1989 roku w małej miejscowości o nazwie Gennevilliers. W 1995 roku uczęszczał do młodzieżowego klubu FC Franconville, w którym to spędził sześć kolejnych lat. Następnym jego przystankiem było słynne PSG, którego barw bronił niemal 7 lat . W ciągu tego okresu N’Gog przeszedł przez wszystkie etapy kształcenia – począwszy od grup młodzieżowych, aż do piłki seniorskiej.

19-latek z powodzeniem występuje we francuskiej młodzieżówce. Wprawdzie jeszcze nie zadebiutował w dorosłej reprezentacji, jednak wydaje się, że jest to tylko kwestia czasu. Już teraz N’Goga porównuje się do Nicolasa Anelki, a najwybitniejsze osobistości ze świata futbolu wróżą mu świetlaną przyszłość.

Komentarze
gilbert3 (gość) - 16 lat temu

nie osiągnie szczytu Premiership to go wywalą, na
100%.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze